Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Grudziądzu.

Flisak

Rudnik

Na rozgrzewkę Rudnik latem.

IMG_20190401_125155

U nas najlepsze strony www dla Deweloperów

Na tej stronie tylko fotografia autorska!

Nad Wisłą

Błonia Nadwiślańskie, brzeg rzeki Wisły. Godne uwagi miejsce atrakcji turystycznej obok ścisłego centrum miasta. Liczne zabytki w postaci spichlerzy częściowo zbudowanych już w XIV wieku. Grudziądz w swojej historii miał znaczenie gospodarcze w dziedzinie żeglugi rzecznej oraz handlu związanego z żeglugą właśnie.

Tego nie ujrzysz

Plaża nad jeziorem Tarpieńskim, była dzika mała plaża, z pewnością bardzo chętnie odwiedzana przez grudziądzan. Obecnie trwają tutaj prace budowlane nowoczesnego kompleksu plażowo- wypoczynkowego.

Nie zobaczysz w Grudziądzu również szopki z żywymi zwierzętami. 

Fot. własna: Sławek Jagodziński (SG Core Prime)

Kładka w Porcie

Nowoczesna, obrotowa kładka na wpływie do grudziądzkiego portu, niewątpliwie cieszy grudziądzkich spacerowiczów. Umożliwia wpłynięcie większej jednostki pływającej. Teren portu jest obiektem wypoczynkowo- rekreacyjnym przy brzegu Wisły z widokami na piękny Grudziądz. Wioślarze mają tutaj swój klub.

Park Miejski

20210521_101942

Grupa w Grudziądzu dla fotografów!

Zapraszam

https://www.facebook.com/groups/fotoamatorzy

Zdjęcia historyczne – Grudziądz info

Grudziądz foto o militariach

Plaża Miejska

Jedna z największych plaż w Grudziądzu, po rewitalizacji również nowoczesne kompleksy typu przebieralnie, lac zabaw oraz inne atrakcje. Czysta przyjemność kąpieli latem oraz morsowanie zimą. Niemalże całe jezioro otoczone kompleksem leśnym. Przy plaży znajduje się ośrodek wypoczynkowy MORiW Grudziądz. Gdy już poszalejesz w jeziorze, Jacek szef restauracji Rudnicki Korsarz zaprasza na dobry obiad oraz na szybkiego fast fooda.

Park Miejski

Park Miejski w Grudziądzu jest atrakcją wypoczynkową dla mieszkańców, przysiądziemy się w nim na chwilę odpoczynku oraz relaksu dla siebie, plac zabaw dla milusińskich, staw wodny, pięknie ukwiecony ogród różany, wspaniałe restauracje z posiłkiem jeżeli zgłodniejemy na spacerze, dla kibiców tor grudziądzkiej drużyny żużla oraz ośrodek jazdy konnej. W parku również znajduje się największą w mieście nekropolię.

Grudziądz miasto nad wisłą
Grudziądz info – informacje
20160603_180405

Plaża dzika w Rudniku

IMG_20190401_123537

Płyn do płukania tkanin, Lenor Fresh Air Effect jest doskonałym produktem. Po rozwieszeniu prania, w którym użyto naszego bohatera, czyli płynu Lenor w mieszkaniu unosi się wspaniały zapach świeżości. Wcześniej bez użycia płynu odzież miewała czasami nieciekawy, nijaki zapach. Płyn Lenor Fresh Air Effect sprawił że odzież pachnie przecudną świeżością.

#efektświeżegopowietrza #freshaireffect #lenor #lenorpoland #lenorpl #projekttrnd

Marina

KODAK Digital Still Camera