Kataryniarz-warszawski-Piotr-Bot.foto-©S-Jagodzinski

 

Potrzebujesz stronę www, dobrze trafiłeś!
Kontakt

slawekw6@gmail.com

Pomogę

U mnie zrobisz stronę internetową, Fb, Insta oraz pozostałe socialmedia. Potrafię też zrobić proste grafiki w dostępnych darmowych programach, lub nawet w Photoshopie. Gdy sobie nie radzisz ze swoimi zasobami internetowymi swojej firmy to śmiało zapytaj, chętnie pomogę. Oferowana przeze mnie pomoc czasami może być i darmowa, więc śmiało pytaj. Oczywiście za free nie będę dla Ciebie pracował miesiąc, dwa lub pół roku, jednak kilka cennych wskazówek zawsze możesz bezpłatnie uzyskać. Firmy oczywiście nie posiadam, wszelkie internety prowadzę hobbystycznie więc jak będziesz chciał płatnej pomocy to musimy znaleźć prosty sposób na opodatkowanie mojej usługi do US. Może to być np. umowa- zlecenie, lub inne podobne proste umowy. 

Foto Amator

Wiele ludzi na świecie na to czekało! Najlepszy program graficzny, i chyba zarazem najdroższy na rynku do obróbki zdjęć Adobe Photoshop w ostatnim czasie udostępnił część swoich narzędzi za darmo. Jest to m.in. Photoshop Expres, czyli aplikacja do edycji oraz podstawowej obróbki graficznej fotografii. Znajdziemy w nim podstawowe narzędzia do określania rozmiaru zdjęcia, kadrowania oraz wiele ciekawych filtrów i efektów. 

Darmowy edytor PC znajduje się tutaj:

https://photoshop.adobe.com/?lng=pl&promoid=WXYGJ1QD&mv=other

Aplikacją na telefon jest Photoshop Expres do pobrania w sklepie Play.

Życzę miłej zabawy.

Na mojej stronie nie znajdziesz fotek które zostały nielegalnie pozyskane, lub skopiowane po raz tysięczny z Internetu, większość fotek zamieszczonych tutaj są wykonane przeze mnie, kilka z nich pozyskane w legalny sposób od innych autorów którzy że mną współprowadzą stronę. Czasami zdjęcie przykładowe do artykułu (tylko czasami, kiedy to z powodu bałaganu na dyskach foto nie mogę znaleźć swojego zdjęcia pobieram z legalnych serwisów stock’owych. Niedługo na stronie ukażą się zdjęcia z 2021 roku. Chwileczkę mnie przyblokował pobyt w szpitalu w związku z przebytym zakażeniem wirusem Sars Cov 2/ 19

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z Nami już teraz.

(+48) 669 135 480

Gdzieś na Lotnisku

slawekw6@gmail.com

Bez nazwy-1

Moje grupy oraz strony na Facebook-u

Posiadam kilka grup sprzedażowych na Fb, mam również kilka grup informacyjnych, regionalnych na Fb. Gdy interesuje Cię info z Czewy, Wrocka lub Rzeszowa oraz wielu innych miast to zapraszam. Również posiadam wiele fanpage ze starą oraz współczesną fotografią polskich miast, jeżeli interesuje Ciebie infrastruktura we wielu polskich miastach, zapraszam, obserwuj strony.

Wykaz znajdzie się wkrótce.

 

http://aws-studio.pl/

Grudziądz info – informacje
Grudziądz miasto nad wisłą