||

Jarmark Świętego Mikołaja 2023 W Grudziądzu

Grafika z profilu FB Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego

Już za chwileczkę i za momencik startuje lubiany przez wszystkich, niezależnie od wieku, Jarmark Świętego Mikołaja. W dniach od 6 grudnia do 10 grudnia na Rynku Staromiejskim.

Fot. Sławek Jagodziński

Nasz Jarmark, dnia 6 grudnia o godzinie 16.00 rozpoczniemy od odpalenia świątecznej choinki. Poza tym oczywiście będzie wiele atrakcji i niespodzianek. Najważniejszą w tym wszystkim osobowością będzie nasz oraz najmłodszych przyjaciel Renifer Leonard,

Fot. Sławek Jagodziński

który znowu przemówi. Prócz tego, do czego się przyzwyczailiśmy, czyli kramów, chatki św. Mikołaja, Karuzeli Wiedeńskiej będą też całkowicie nowe atrakcje na tym Jarmarku. Będzie projekcja mappingowa ze świąteczną animacją. Będzie to wyświetlane w samym centrum Grudziądza. Świąteczny zakątek, gdzie będzie można sobie zrobić świąteczną fotkę, będzie ustawiony na Rybnym Rynku. W Spichlerzu 57 odbywać się będą bezpłatne świąteczne warsztaty.

Fot. Sławek Jagodziński

Podczas jarmarku nie zabraknie występów różnych lokalnych chórów oraz zespołów. Oczywiście będą też koncerty tych największych, polskich gwiazd estrady, m.in. Margaret, De Mono, Oskar Cyms, Ania Dąbrowska.

Grafika z profilu FB Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości !

Odwiedzajcie Grudziądz również zimą !

P.S. Jeżeli myślisz że ten wpis przyda się innym Grudziądzanom, Twoim sąsiadom, to po prostu GO UDOSTĘPNIJ !

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY WIELKIE KORPO ORAZ MAŁE LOKALNE FIRMY.

Podobne wpisy