||

Poszukiwania za zaginioną 15-latką w Grudziądzu


Komenda Miejska Policji w Grudziądzu prowadzi intensywne poszukiwania za zaginioną 15-letnią Julitą Grzybowską. Julita do tej pory przebywała w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Grudziądzu przy ulicy Śniadeckich 52/2. Niestety, nie wróciła do placówki po praktykach.

Rysopis zaginionej

Julita jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy sięgające za ramiona. Na co dzień nosi okulary korekcyjne z metalowymi, złotymi oprawkami. W dniu, kiedy była widziana po raz ostatni, miała na sobie szarą bluzę, bezrękawnik i buty sportowe.

Foto z Fanpage na FB grudziądzkiej Komendy Policji

Apel do społeczności

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu Julity, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 111 lub telefonicznie pod numerem 47 75 45 221/222 lub numerem alarmowym 112. Dodatkowo, zgłoszenia można kierować do Placówki Socjalizacyjnej pod numerem telefonu 721-950-828.

Zachęcamy do udostępniania informacji i dołączania do poszukiwań. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się kluczowa w odnalezieniu Julity.


Podobne wpisy