Słów Kilka O Goleniu Zarostu Czyli Przygoda Z Nowym Urządzeniem Do Golenia Od Firmy Philips Model S5887/30

Fantastyczna maszynka do golenia zarostu

Philips S5887/30
Fot: Sławek Jagodziński (Dowolna możliwość kopiowania i przetwarzania zdjęcia)

to wspaniałe urządzenie, które powinien mieć pod ręką każdy mężczyzna. Posiadanie takiej maszynki niemal natychmiast zmusza użytkownika do rozstania się z klasycznymi golarkami jednorazowego użytku. Golenie jednorazówką zajmuje około pół godziny.

Nowym urządzeniem do golenia od firmy Philips dokonasz pielęgnacji twarzy w

Przeciągu około 5 minut,

ponieważ tyle czasu trwa dokładne golenie tą maszynką. Golarką Philips możesz golić się również na mokro, podczas łaźni lub kąpieli, w swoim ulubionym, zapachowym żelu do golenia.

Golarka jest zasilana akumulatorkiem,

więc użyjemy jej nawet w trakcie podróży lub najzwyczajniej na pustyni, gdzie jeszcze nie dotarła elektryfikacja. Rozładowana bateria już po 5 minutach ładowania, w zupełności wystarczy na 1 cykl golenia. Pełne ładowanie akumulatorka to czas około 1 godziny.

Dokładne golenie zawdzięczamy wyposażeniu golarki w systemy

Power Adapt oraz SteelPrecision,

który odczytuje długość zarostu, twardość oraz podczas golenia podnosi zarost aby móc go dokładnie ściąć. Wbudowany trymer utrzymuje w idealnym porządku dłuższe partie mojego zarostu, czyli czasami bokobrody lub wąsy, chociaż nie zawsze je noszę. Wymienne elementy tnące sprawią że tym urządzeniem można cieszyć się przez długie lata. Polecam ją każdemu idealnemu Panu.

Powinno Wam się spodobać:

Podobne wpisy