|||

,,Bezpieczna Droga Do Szkoły” -Akcja Grudziądzkiej Policji

Mamy za sobą rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. W związku z tym w pobliżu szkół nastąpiło znaczne zwiększenie ruchu pieszego oraz mobilnego. Policjanci z KMP Grudziądz będą nadzorowali okolice szkół po to aby wszyscy bezpiecznie dotarli do szkoły.

Już podczas wakacji policjanci prowadzili nadzór nad wszelkim oznakowaniem drogowym oraz infrastrukturą w okolicach placówek oświatowych. Wszelkie nieprawidłowości na bieżąco były zgłaszane do kierownictwa szkół oraz zarządców dróg, wszystko po to aby dzieci były bezpieczne.

Przez cały wrzesień będzie trwała kampania informacyjne pt. ,,Bezpieczna Droga Do Szkoły” . W tym okresie spotkamy w okolicach szkół więcej patroli policyjnych. Policjanci będą reagowali na nieprawidłowe zachowania kierowców wobec pieszych. Również sami piesi oraz ich zachowania będą obserwowane przez funkcjonariuszy. Do tej akcji przyłączyli się także Strażnicy Miejscy z Grudziądza.

Informacja oraz grafika pochodzi Z TEGO MIEJSCA

Fantastyczne miejsce na reklamę dla Twojego biznesu. Codziennie czyta moje nowinki niezła garstka ludzi z Grudziądza oraz innych miejscowości w Polsce. Z moją pomocą Państwa biznes dotrze do JESZCZE WIĘKSZEJ ilości ludzi. Pytaj śmiało- nie gryzę.

Podobne wpisy