Dożynki w Mełnie

Nie tylko w Grudziądzu ale również w okolicznych wsiach szykują się zarówno wspaniałe zabawy oraz huczne imprezy Gmina Gruta zaprasza na Dożynki które odbędą się 26 Sierpnia i rozpoczną o godzinie 14.00. Dzień ten będzie przepełniony po brzegi wspaniałymi atrakcjami muzycznymi oraz nieziemską dawką śmiechu.

Jednak jak zwykle nasze święto plonu rozpoczniemy Mszą Świętą Dziękczynną w kościele p.w. WMNP w Grucie, gdzie modlitwą podziękujemy za wspaniałe plony. Po mszy, około godziny 15.00 korowodem dożynkowym wyruszymy do Parku w Mełnie.

Po tych kościelnych obrzędach Dożynkowych, o godzinie 16.00 nastąpi oficjalne otwarcie wspaniałego wydarzenia oraz przemówienia gości.

Po tej oficjalnej, obrzędowej części naszych Dożynek czeka nas już tylko cała masa wspaniałej zabawy

O godzinie 17.00 wystąpi z pełną dawką wspaniałej muzyki gwiazda naszej imprezki – Cleo

O godzinie 18.30 zapewne rozbawi wszystkich Andrzej Grabowski, którego na co dzień oglądamy w TV jako Ferdynanda Kiepskiego oraz ksiądz Bogusław Kowalski.

O godzinie 20.00 usłyszymy Cover wspaniałych, słuchanych do dzisiaj oraz uwielbianych utworów grupy ABBA, zapewne wtedy Wasze nogi już same będą tańczyły.

O godzinie 21.30 rozpoczniemy kolejną dawkę muzycznej oraz tanecznej imprezy od Dj Rosin.

Wspaniała atmosfera, mnóstwo zabawy wśród sąsiadów, przyjaciół oraz gości, sporo pysznych potraw. To wszystko będzie na Was czekało już 26 sierpnia, w sobotę od godziny 14.00, do białego rana kolejnego dnia.

Grafika oraz informacją pochodzi z profilu na Facebook-u GMINA GRUTA

Prowadzicie Państwo handel lub usługę to POWINNO WAS ZAINTERESOWAĆ

Podobne wpisy