||

Oszuści Nie Odpuszczają

Polska Policja ostrzega przed nasilającymi się w ostatnim czasie oszustwami osób starszych. Oszuści chodzą po domach. Podają się m. in. za pracowników socjalnych Opieki Społecznej, pracowników elektrowni, gazowni, policjantów lub prokuratorów.

Stronę czyta wielu ludzi mieszkających w Grudziądzu, okolicach oraz w całym kraju. Jeżeli Państwa biznes potrzebuje napędu to moja strona czeka na Wasze propozycje. Zapraszam do reklamy.

Wyżej wspomnianą metodą ,,na prokuratora” została okradziona samotna mieszkanka Kłódki koło Grudziądza. Stało się to dnia 10 października b.r.

Czytaj informację O MNIE

Wszystkie osoby które poruszały się drogą powiatową 1360C Kłódka-Rogóźno (droga od zjazdu z drogi krajowej nr 16 w kierunku Rogóźna) w godzinach około 14.00- 16.00, i może widzieli samochód lub ludzi we wskazanym na zdjęciu lub mapie miejscu.

Szukamy kogoś, kto w danym miejscu i czasie mógł mieć aktywną kamerkę samochodową. Takie informacje pomogą rozwiązać policji fakt oszustwa oraz kradzieży na samotnej osobie z naszej gminy.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji proszę o kontakt z Komendą Miejską Policji w Grudziądzu.

Wpis powstał dzięki TEMU MATERIAŁOWI

Apel do młodych ludzi, wnuków, dzieci o to aby informowały seniorów w swojej rodzinie o wszelkich zagrożeniach związanych m.in. z tym że oszuści i złodzieje czychają na każdą możliwość ataku na osoby starsze i samotne. Informujcie swoich seniorów jak mają się zachowywać w momencie wizyty osobistej obcych osób lub nawet telefonu od nieznajomych z prośbą o przekazanie pieniędzy lub innych kosztowności.

Reklama na którą zasługuje Twój biznes- SPRAWDŹ <->TUTAJ

Źródło grafiki oraz informacji- Pan Krzysztof Polesiak

Dzięki temu Twój biznes przyspieszy!

Podobne wpisy